Społeczność i współpraca z najemcami

The Park Kraków to znacznie więcej niż przestrzeń dla biznesu, dlatego zespół doświadczonych zarządców White Star Real Estate wspierany jest przez community i event managerów. Ich rolą jest stworzenie prawdziwej społeczności The Park oraz zbudowanie przyjaznej atmosfery poprzez organizację różnego rodzaju wydarzeń jak warsztaty, koncerty, czy eventy tematyczne. Takie podejście gwarantuje zarówno pracownikom, jak i wszystkim odwiedzającym The Park Kraków, pozytywne doświadczenia wynikające z obecności na terenie projektu oraz najwyższą jakość oferowanych im usług.

Shuvary Park

Shuvary Park to zielona strefa relaksu działająca w sezonie letnim na terenie kampusu biurowego The Park Kraków. Shuvary Park to odpowiedź na potrzeby zarówno wszystkich pracujących w okolicy, jak i mieszkańców spędzających wolny czas w tej części Krakowa. Zlokalizowana zaledwie 200m od przystanku tramwajowego Lipska, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych ścieżek rowerowych strefa liczy około 3000 m2. Na jej terenie znajduje się mini miasteczko kontenerowe z barami, food trucki, plac zabaw dla dzieci czy miejsca do pracy z laptopem. Z myślą o fanach aktywnego wypoczynku, na miejscu znajdują się boiska do siatkówki, koszykówki oraz stoły do ping ponga.  

Przez całe lato regularnie organizowane są tam wydarzenia m.in. bezpłatne kino letnie, joga na świeżym powietrzu, wydarzenia sportowe, warsztaty kreatywne oraz liczne atrakcje dla najmłodszych. Infrastruktura została dostosowana do potrzeb mieszkańca w każdym wieku, nawet tego najmłodszego.